Léto, jak jste ho ještě nezažili

Už jste se koupali a hned z vody si šli zalyžovat? Ne? Pak si v diáři zarezervujte termín od 11. až 14. srpna 2022 na parádní dovolenou plnou akcí a zábavy. Na téhle akci totiž nesmíte chybět.

Zažijete opravdu vše - od sportu, exhibicí, koncertů až po divadla. To vše v atraktivním přírodním prostředí jezera Most. Čekají vás dny, kdy se opravdu nikdo nebude nudit.

Kromě relaxu si můžete protáhnou i tělo a vyrazit třeba na kole nebo se vyřádit na lyžích. Součástí areálu bude totiž sjezdovka s opravdovým sněhem pro lyžování, bobování a na pořádnou koulovačku v plavkách. To pravé léto si můžete užít i v rytmech nejlepších českých kapel a DJ na dvou pódiích. Kulturní zážitky obohatí inspirativní divadelní představení ve speciálním divadelním stanu. Nebudou chybět ani workshopy, chill out prostory i dětská zóna.

Pobyt v městečku The Most Fest u "českého moře" vám zpříjemní stánky s kvalitním občerstvením a nadstandardní zázemí pro osobní hygienu. A pokud přijedete v karavanu, můžete zaparkovat v naší karavanové vesničce.

Pozor, vstupenek je jen omezený počet! A čím dříve si vstupenky pořídíte, tím výhodnější pro vás The Most Fest bude. Vstupenky si proto zajistěte již dnes!