Nepřetržitý proud nevšedních kulturních a sportovních zážitků

Nechte se unášet nevšedními zážitky při poslechu koncertů předních muzikantů, sledování sportovců, sportovních exhibicí a nebo se přímo zapojte do některých ze závodů a dalších aktivit. Nezapomeňte si ale nechat energii na večerní taneční maraton s vyhlášenými DJ.

Každý den na The Most Festu bude jedinečný. O to se postará i nabitý program kulturních akcí na koncertní, divadelní a taneční scéně. Připravili jsme pro vás kvalitní zábavu od rána do noci. A pro sportovní nadšence jsme navíc připravili také FIT STAGE, v rámci které bude probíhat po celý pátek i sobotu sportovní program.

 V rozlehlém areálu The Most Festu budou rozmístěna dvě The Most Fest pódia pro hudební koncerty pod širým nebem. Poslechněte si nebo zazpívejte oblíbené hity s předními popovými a rockovými interprety a skupinami. Na těchto pódiích bude probíhat ale i program RainbowRun běhu, nebo třeba divadelní představení Divadla Na Jezerce - Práskni do bot. 

Ve sportovní zóně na vás pak čekají závody dračích lodí, běžecký závod RainbowRun, snowpark s pravým sněhem s freeski a snb exhibicí a spousta dalších sportů. Ve fight areálu  se pak při exhibicích představí zápasníci včetně kategorie smíšených bojových umění MMA.