Nepřetržitý proud nevšedních kulturních zážitků

Nechte se unášet nevšedními zážitky při poslechu koncertů předních českých muzikantů, sledování divadelních vystoupení a moderních performance. Nezapomeňte si ale nechat energii na večerní taneční maraton s vyhlášenými DJ.

Každý den na The Most Festu bude jedinečný. O to se postará i nabitý program kulturních akcí na koncertní, divadelní a taneční scéně. Připravili jsme pro vás kvalitní zábavu od rána do noci.

Divadelní stan - The Most Fest divadelní stan - nabídne jeviště, na němž se budou odehrávat atraktivní představení prestižních divadelních spolků a performance souborů.

V rozlehlém areálu The Most Festu budou rozmístěna dvě The Most Fest pódia pro hudební koncerty pod širým nebem. Poslechněte si nebo zazpívejte oblíbené hity s předními popovými a rockovými interprety a skupinami. 

A na koho se můžete těšit? Vystoupí například  EDDIE STOILOW & BB, MARPO & TROUBLEGANG, LEOŠ MAREŠ, MONKEY BUSINESS, RICHARD MÜLLER, LUCIE BÍLÁ & ARAKAIN, KAPITÁN DEMO, PSH A VLADIMIR 518, JANEK LEDECKÝ, LAKE MALAWI, THE BACKWARDS, ANNA JULIE SLOVÁČKOVÁ a mnoho dalších...


Malá Ibiza pod Hněvínem? Magnetem pro fanoušky tance bude The Most Fest Night - v rytmech vyhlášených DJ můžete tančit a bavit se až do ranního rozbřesku v divadelním stanu. 


DIVADLA

Těšit se můžete také na několik divadelních představeních, které budeme postupně představovat. Jako první představujeme divadelní hru Práskni do bot : Pohled do světa českých dlaždičů, kteří optikou svého povolání a v jazyce jim vlastním ukazují divákům, že zdánlivě jednoduchý plán - ukrást paletu dlaždiček a o polední pauze ji výhodně prodat - může mít velmi složitou motivaci.