KEMPY / PARKOVÁNÍ

Vážení fanoušci a příznivci The Most Fest,

S velkou lítostí vám chceme oznámit, že festival The Most Fest 2023 nebude realizován. Chápeme, že tato zpráva bude pro mnohé z vás, kteří se na událost těší, zklamáním.

Po pečlivém zvážení, na základě mnoha přípravných, organizačních jednání a diskusí s našimi partnery jsme se rozhodli, že nerealizování ročníku 2023 je aktuálně nejlepším řešením. Nedávné změny ve struktuře našich partnerů a spolupracujících organizací jasně ukázaly, že bychom nebyli schopni naplnit vysoká očekávání našich fanoušků a všech spolupracujících organizací.

Rádi bychom se omluvili za všechny nepříjemnosti, které vám to mohlo způsobit, a ujišťujeme vás, že toto rozhodnutí nebylo lehké.

Chceme vás tímto také informovat, že projekt nekončí. Již nyní usilovně pracujeme na ročníku 2024, který se opět bude konat na území Ústeckého kraje. O konkrétním místě a termínu ročníku 2024 bychom vás velmi rádi informovali v druhé polovině letošního roku.

Velmi rádi bychom tímto vyjádřili poděkování všem našim fanouškům a podporovatelům, kteří s námi tento projekt zahájili.

Dále bychom také s velkým respektem poděkovali Ústeckému kraji, Statutárnímu městu Most a jejich představitelům za jejich spolupráci a umožnění odstartování nového náročného projektu. Vážíme si toho.

Také velmi děkujeme těm, kdo si již zakoupili lístek na další ročník festivalu a do přilehlých kempů. Finance vám budou v plné výši vráceny v místě, případně ze systému, kde jste je zakoupili, tedy u společnosti GoOut. Děkujeme vám za vaši podporu a ještě jednou se všem omlouváme.

Tým The Most Fest.