Nabitý program pro celou rodinu

The Most Fest je oslavou léta pro všechny věkové kategorie, ale zvláštní pozornost jsme při přípravě atrakcí a programu věnovali rodinám s dětmi.

Se svými ratolestmi můžete trávit dlouhé hodiny ve vodě, sportovat, zkoušet nové hry nebo se prostě jen bavit na nejrůznějších atrakcích. A chůvu nechte doma! Hlídání vašich nejmilejších zajistí náš certifikovaný personál v dětské zóně, abyste si mohli udělat také chvilku jen sami pro sebe.

The Most Fest Fun je zábavní zóna, která pokryje velkou část areálu. Největším lákadlem pro děti v této části budou určitě holandské atrakce, a velké nafukovací adrenalinové prolézačky.

The Most Fest Kindergarten je koncipována dětská zóna určená především pro mladší děti. I zde jsme vsadili na velkou rozmanitost aktivit. Vaše ratolesti zde proto mohou střídat různé varianty hřišť a využívat další místa na hraní. Na místě bude samozřejmě k dispozici i veškerá potřebná výbava. A pokud vás v jiných částech areálu láká program, který byste si rádi užili jen ve dvou nebo který je vhodný až pro starší děti, můžete hlídáním svých nejmilejších pověřit náš profesionální certifikovaný personál.